Vremena za BI Mitrovo Polje 1

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 3 Angelov Miroslav
Sivov Nedqlko
Škoda Fabia R5
RC2
07:30,7 00:00,0
00:00,0
2 1 Girtofan Dan
Marza Tudor
Škoda Fabia R5
ERT
07:33,1 00:02,4
00:02,4
3 4 Atanasov Yordan
Yanakiev Yanaki
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
07:50,9 00:20,2
00:17,8
4 5 Vasilev Georgi
Dobrev Stefan
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
07:54,5 00:23,8
00:03,6
5 2 Stratiev Tihomir
Borisov Dobrin
Peugeot 208 R2
RC4
07:56,2 00:25,5
00:01,7
6 6 Cakal Mustafa
Koleglv Mehmet
Mitsubishi Lancer EVO 9
ERT2
07:59,5 00:28,8
00:03,3
7 9 Titov Antov
Georgiev Dinko
Citroen C3 DS3 Max
RC3
08:03,8 00:33,1
00:04,3
8 8 Rabrenović Vladica
Henell Peter
Renault Clio R3
5
08:04,6 00:33,9
00:00,8
9 12 Milutinović Željko
Lukić Uroš
Renault Clio Sport
4
08:06,5 00:35,8
00:01,9
10 19 Atanasov Hristo
Ivanov Marin
Citroen C2
RC4
08:11,1 00:40,4
00:04,6
11 10 Girtofan Andrei
Vraja Doru
Peugeot 208 R2
ERT3
08:18,3 00:47,6
00:07,2
12 18 Jović Nikola
Jović Branislav
Peugeot 206 RC
4
08:20,5 00:49,8
00:02,2
13 17 Stoyanova Diana
Ivanova Ivanela
Honda Civic Type R
RC3
08:35,2 01:04,5
00:14,7
14 42 Pivaljević Nikola
Maksimović Srđan
Zastava Yugo 65
2
08:39,4 01:08,7
00:04,2
15 29 Stanchovski Denis
Carchev Mladen
Hyundai i20
RC5
08:46,1 01:15,4
00:06,7
16 31 Simović Borko
Nikolić Marjan
Peugeot 106 1.3
2
08:46,2 01:15,5
00:00,1
17 32 Tanović Aleksandar
Petričević Aleksandar
Peugeot 205
2
08:46,7 01:16,0
00:00,5
18 25 Kotorčević Luka
Pejić Dejan
Peugeot 106 1.3
2
08:48,0 01:17,3
00:01,3
19 27 Dučić Aleksandar
Zarić Vladimir
Hyundai i20
2
08:48,5 01:17,8
00:00,5
20 34 Koren Tine
Medvešek Tjaša
Zastava Yugo 65
2
08:49,0 01:18,3
00:00,5
21 37 Stojanac Matija
Nikolić Tihomir
Zastava Yugo 55
1
08:49,2 01:18,5
00:00,2
22 15 Rabasović Goran
Janjić Milan
Citroen C2 R2
4
08:53,9 01:23,2
00:04,7
23 23 Nenov Baycho
Dzhenkov Dilyan
Citroen C2
RC4
08:55,4 01:24,7
00:01,5
24 16 Denev Emil
Nenov Bogomir
Renault Clio RS
RC3
08:55,8 01:25,1
00:00,4
25 39 Marinov Miroslav
Ivanov Evgeni
Lada Samaraa
E1
08:56,0 01:25,3
00:00,2
26 7 Benchev Kalin
Spirov Aleksandar
Subaru Impreca WRX STI
E1
08:59,1 01:28,4
00:03,1
27 47 Savić Mihailo
Đuričić Đorđe
Zastava Yugo 55
1
09:02,5 01:31,8
00:03,4
28 30 Nikitović Tomo
Milanović Siniša
VW Polo
2
09:04,0 01:33,3
00:01,5
29 38 Obradović Ivan
Savić Dušan
Zastava Yugo 55
1
09:09,8 01:39,1
00:05,8
30 22 Radev Georgi
Georgiev Vasil
Citroen C2
RC4
09:10,8 01:40,1
00:01,0
31 36 Vučković Jašin Željko
Radaković Milomir
Renault Clio RS
4
09:13,6 01:42,9
00:02,8
32 21 Popov Vittorio
Popov Hristo
Renault Clio RS 3
RC3
09:29,2 01:58,5
00:15,6
33 49 Paripović Ilija
Stojisavljević Stevan
Zastava Yugo 55
1
09:34,0 02:03,3
00:04,8
34 35 Branković Miroslav
Bugarski Dragan
Renault Clio RS
4
09:45,6 02:14,9
00:11,6
35 43 Kortelov Nikolai
Tzonev Nasko
Citroen C2
RC4
09:46,0 02:15,3
00:00,4
36 44 Bota Vladimir
Đukić Miloš
Zastava Yugo 55
1
09:50,3 02:19,6
00:04,3
37 46 Miljković Miodrag
Sretenović Aleksandar
Zastava Yugo 55
1
10:37,9 03:07,2
00:47,6

Vremena posle BI Mitrovo Polje 1

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 1 Girtofan Dan
Marza Tudor
Škoda Fabia R5
ERT
1:12:42,5 00:00,0
00:00,0
2 3 Angelov Miroslav
Sivov Nedqlko
Škoda Fabia R5
RC2
1:14:26,3 01:43,8
01:43,8
3 6 Cakal Mustafa
Koleglv Mehmet
Mitsubishi Lancer EVO 9
ERT2
1:16:16,2 03:33,7
01:49,9
4 5 Vasilev Georgi
Dobrev Stefan
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
1:17:40,0 04:57,5
01:23,8
5 2 Stratiev Tihomir
Borisov Dobrin
Peugeot 208 R2
RC4
1:17:55,5 05:13,0
00:15,5
6 8 Rabrenović Vladica
Henell Peter
Renault Clio R3
5
1:18:24,1 05:41,6
00:28,6
7 9 Titov Antov
Georgiev Dinko
Citroen C3 DS3 Max
RC3
1:18:39,3 05:56,8
00:15,2
8 19 Atanasov Hristo
Ivanov Marin
Citroen C2
RC4
1:20:21,3 07:38,8
01:42,0
9 17 Stoyanova Diana
Ivanova Ivanela
Honda Civic Type R
RC3
1:23:00,6 10:18,1
02:39,3
10 10 Girtofan Andrei
Vraja Doru
Peugeot 208 R2
ERT3
1:23:28,4 10:45,9
00:27,8
11 15 Rabasović Goran
Janjić Milan
Citroen C2 R2
4
1:24:20,7 11:38,2
00:52,3
12 7 Benchev Kalin
Spirov Aleksandar
Subaru Impreca WRX STI
E1
1:25:14,6 12:32,1
00:53,9
13 16 Denev Emil
Nenov Bogomir
Renault Clio RS
RC3
1:25:33,2 12:50,7
00:18,6
14 29 Stanchovski Denis
Carchev Mladen
Hyundai i20
RC5
1:25:33,6 12:51,1
00:00,4
15 4 Atanasov Yordan
Yanakiev Yanaki
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
1:25:44,2
(10:00,0)
13:01,7
00:10,6
16 25 Kotorčević Luka
Pejić Dejan
Peugeot 106 1.3
2
1:26:44,3 14:01,8
01:00,1
17 34 Koren Tine
Medvešek Tjaša
Zastava Yugo 65
2
1:28:19,0 15:36,5
01:34,7
18 23 Nenov Baycho
Dzhenkov Dilyan
Citroen C2
RC4
1:28:34,9 15:52,4
00:15,9
19 32 Tanović Aleksandar
Petričević Aleksandar
Peugeot 205
2
1:30:09,4 17:26,9
01:34,5
20 27 Dučić Aleksandar
Zarić Vladimir
Hyundai i20
2
1:31:03,7 18:21,2
00:54,3
21 39 Marinov Miroslav
Ivanov Evgeni
Lada Samaraa
E1
1:32:08,7 19:26,2
01:05,0
22 38 Obradović Ivan
Savić Dušan
Zastava Yugo 55
1
1:32:20,3 19:37,8
00:11,6
23 22 Radev Georgi
Georgiev Vasil
Citroen C2
RC4
1:32:46,2 20:03,7
00:25,9
24 37 Stojanac Matija
Nikolić Tihomir
Zastava Yugo 55
1
1:33:05,0 20:22,5
00:18,8
25 36 Vučković Jašin Željko
Radaković Milomir
Renault Clio RS
4
1:36:53,0 24:10,5
03:48,0
26 43 Kortelov Nikolai
Tzonev Nasko
Citroen C2
RC4
1:37:04,5 24:22,0
00:11,5
27 44 Bota Vladimir
Đukić Miloš
Zastava Yugo 55
1
1:39:57,7 27:15,2
02:53,2
28 49 Paripović Ilija
Stojisavljević Stevan
Zastava Yugo 55
1
1:40:03,8
(00:40,0)
27:21,3
00:06,1
29 21 Popov Vittorio
Popov Hristo
Renault Clio RS 3
RC3
1:42:50,4
(14:00,0)
30:07,9
02:46,6
30 35 Branković Miroslav
Bugarski Dragan
Renault Clio RS
4
2:11:21,5 58:39,0
28:31,1

Odustale posade

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo Grupa Razlog