Vremena za BI Beranovac 2

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 62 Borković Dušan
Marković Igor
Skoda Fabia R5 EVO
Generalni
03:24,8 00:00,0
00:00,0
2 3 Puskadi Janos
Godor Barnabas
Skoda Fabia R5 EVO
03:31,4 00:06,6
00:06,6
3 1 Angelov Miroslav
Gadzhev Georgi
Skoda Fabia R5
Generalni
03:46,7 00:21,9
00:15,3
4 17 Dučić Aleksandar
Zarić Vladimir
Peugeot 208 R2
4
03:55,1 00:30,3
00:08,4
5 14 Titov Anton
Georgiev Dinko
Citroen DS R3 Max
03:59,9 00:35,1
00:04,8
6 29 Milovanović Lazar
Golić Dejan
Peugeot 106 Rally
2
04:07,5 00:42,7
00:07,6
7 7 Milutinović Željko
Lukić Uroš
Renault Clio RS Ragnotti
4
04:11,4 00:46,6
00:03,9
8 6 Vasilev Georgi
Dobrev Stefan
Mitsubishi Lancer Evo 9
04:12,9 00:48,1
00:01,5
9 16 Mishev Nikola
Brankov Yavor
Peugeot 208 R2
4
04:13,2 00:48,4
00:00,3
10 45 Stojanac Matija
Sekulić Dimitrije
Zastava Yugo 55
1
04:16,1 00:51,3
00:02,9
11 20 Stoyanova Diana
Ivanova Ivanela
Honda Civic Type R
04:19,0 00:54,2
00:02,9
12 40 Pivaljević Nikola
Maksimović Srđan
Zastava Yugo 65
2
04:19,4 00:54,6
00:00,4
13 46 Obradović Ivan
Ekmeščić Nikola
Zastava Yugo 55
1
04:19,7 00:54,9
00:00,3
14 36 Hristozov Petar
Ivanov Dinko
Hyundai I20
2
04:20,4 00:55,6
00:00,7
15 8 Vićentić Nenad
Jevtić Ivan
Peugeot 208 R2
4
04:24,0 00:59,2
00:03,6
16 44 Nikolov Lyubomir
Valchev Hristo
Citroen Saxo
4
04:25,2 01:00,4
00:01,2
17 30 Ivković Nebojša
Kovačević Andrijana
Peugeot 205 Rally
2
04:28,6 01:03,8
00:03,4
18 32 Simović Borko
Nikolić Marjan
Peugeot 106 Rally
2
04:29,4 01:04,6
00:00,8
19 48 Korać Vladimir
Sinđelić Nikola
Hyundai I20
2
04:29,6 01:04,8
00:00,2
20 49 Tomić Aleksandar
Tanasković Nikola
Zastava Yugo 55
1
04:31,2 01:06,4
00:01,6
21 24 Popov Mario
Metchikian Daniel
Ford Fiesta ST
04:33,6 01:08,8
00:02,4
22 38 Georgiev Roman
Gospodinova Vanya
Citroen Saxo
04:35,1 01:10,3
00:01,5
23 50 Milanović Nenad
Alempijević Filip
Peugeot 106 Rally
2
04:36,1 01:11,3
00:01,0
24 59 Aničić Aleksandar
Nemanja Ćirić
Zastava Yugo 55
1
04:37,5 01:12,7
00:01,4
25 34 Nenov Baycho
Dzhenkov Diliyan
Citroen C2
4
04:38,4 01:13,6
00:00,9
26 42 Popov Vittorio
Popov Hristo
Opel Corsa
04:39,1 01:14,3
00:00,7
27 54 Korčula Aleksandar
Đukić Miloš
Zastava Yugo 65
2
04:44,1 01:19,3
00:05,0
28 52 Milisavljević Zoran
Stojanović Stefan
Zastava Yugo 55
1
04:45,4 01:20,6
00:01,3
29 55 Filipović Nenad
Milošević Tatjana
Zastava Yugo 55
1
04:46,5 01:21,7
00:01,1
30 57 Radojčić Aleksandar
Jakšić Boro
Zastava Yugo 55
1
04:46,5 01:21,7
00:00,0
31 51 Marinov Miroslav
Ivanov Evgeni
Lada Samara
2
04:49,6 01:24,8
00:03,1
32 21 Rabasović Goran
Janjić Milan
Citroen C2 R2
4
04:52,4 01:27,6
00:02,8
33 39 Alp Arslan Taner
Rie Sugita Taner
Citroen C2 R2
05:04,1 01:39,3
00:11,7
34 18 Denev Emil
Nenov Bogomil
Renault Clio RS
05:16,8 01:52,0
00:12,7
35 43 Kortelov Nikolai
Tzonev Nasko
Citroen C2
4
05:20,0 01:55,2
00:03,2
36 4 Rabrenović Vladica
Golić Ana
Renault Clio R3
5
08:55,1 05:30,3
03:35,1
37 10 Ernstedt Daniel
Jakobson Fanny
Suzuki Swift S 1600
5
08:55,1 05:30,3
00:00,0
38 23 Krčevinac Dejan
Marjanović Miloš
Renault Clio Williams
5
08:55,1 05:30,3
00:00,0
39 27 Pijević Branislav
Gajić Živko
Renault Clio RS
5
08:55,1 05:30,3
00:00,0
40 12 Jović Nikola
Novaković Sanja
Peugeot 206 RC
4
08:55,1 05:30,3
00:00,0
41 28 Nikitović Tomo
Milanović Marko
VW Polo
2
09:07,5 05:42,7
00:12,4
42 11 Stankov Dilyan
Yordanov Yordan
Peugeot 208 R2
09:13,2 05:48,4
00:05,7

Vremena posle BI Beranovac 2

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 62 Borković Dušan
Marković Igor
Skoda Fabia R5 EVO
Generalni
1:01:02,3 00:00,0
00:00,0
2 3 Puskadi Janos
Godor Barnabas
Skoda Fabia R5 EVO
1:04:45,2 03:42,9
03:42,9
3 6 Vasilev Georgi
Dobrev Stefan
Mitsubishi Lancer Evo 9
1:08:26,5 07:24,2
03:41,3
4 8 Vićentić Nenad
Jevtić Ivan
Peugeot 208 R2
4
1:08:36,9 07:34,6
00:10,4
5 17 Dučić Aleksandar
Zarić Vladimir
Peugeot 208 R2
4
1:09:50,6 08:48,3
01:13,7
6 1 Angelov Miroslav
Gadzhev Georgi
Skoda Fabia R5
Generalni
1:10:01,2
(01:30,0)
08:58,9
00:10,6
7 7 Milutinović Željko
Lukić Uroš
Renault Clio RS Ragnotti
4
1:10:50,8 09:48,5
00:49,6
8 16 Mishev Nikola
Brankov Yavor
Peugeot 208 R2
4
1:12:00,4 10:58,1
01:09,6
9 20 Stoyanova Diana
Ivanova Ivanela
Honda Civic Type R
1:12:10,6 11:08,3
00:10,2
10 36 Hristozov Petar
Ivanov Dinko
Hyundai I20
2
1:15:16,6 14:14,3
03:06,0
11 44 Nikolov Lyubomir
Valchev Hristo
Citroen Saxo
4
1:15:50,7 14:48,4
00:34,1
12 18 Denev Emil
Nenov Bogomil
Renault Clio RS
1:16:04,2 15:01,9
00:13,5
13 29 Milovanović Lazar
Golić Dejan
Peugeot 106 Rally
2
1:17:12,2 16:09,9
01:08,0
14 32 Simović Borko
Nikolić Marjan
Peugeot 106 Rally
2
1:17:24,3 16:22,0
00:12,1
15 30 Ivković Nebojša
Kovačević Andrijana
Peugeot 205 Rally
2
1:18:15,2 17:12,9
00:50,9
16 34 Nenov Baycho
Dzhenkov Diliyan
Citroen C2
4
1:18:28,6 17:26,3
00:13,4
17 40 Pivaljević Nikola
Maksimović Srđan
Zastava Yugo 65
2
1:18:37,3 17:35,0
00:08,7
18 50 Milanović Nenad
Alempijević Filip
Peugeot 106 Rally
2
1:18:44,7 17:42,4
00:07,4
19 51 Marinov Miroslav
Ivanov Evgeni
Lada Samara
2
1:21:02,9 20:00,6
02:18,2
20 24 Popov Mario
Metchikian Daniel
Ford Fiesta ST
1:21:44,0 20:41,7
00:41,1
21 48 Korać Vladimir
Sinđelić Nikola
Hyundai I20
2
1:21:45,2 20:42,9
00:01,2
22 49 Tomić Aleksandar
Tanasković Nikola
Zastava Yugo 55
1
1:21:53,3 20:51,0
00:08,1
23 54 Korčula Aleksandar
Đukić Miloš
Zastava Yugo 65
2
1:22:11,2 21:08,9
00:17,9
24 10 Ernstedt Daniel
Jakobson Fanny
Suzuki Swift S 1600
5
1:22:30,0 21:27,7
00:18,8
25 38 Georgiev Roman
Gospodinova Vanya
Citroen Saxo
1:22:37,2 21:34,9
00:07,2
26 55 Filipović Nenad
Milošević Tatjana
Zastava Yugo 55
1
1:23:04,5 22:02,2
00:27,3
27 43 Kortelov Nikolai
Tzonev Nasko
Citroen C2
4
1:23:24,6 22:22,3
00:20,1
28 39 Alp Arslan Taner
Rie Sugita Taner
Citroen C2 R2
1:23:29,8
(00:50,0)
22:27,5
00:05,2
29 14 Titov Anton
Georgiev Dinko
Citroen DS R3 Max
1:24:37,0
(00:10,0)
23:34,7
01:07,2
30 52 Milisavljević Zoran
Stojanović Stefan
Zastava Yugo 55
1
1:24:47,9
(00:20,0)
23:45,6
00:10,9
31 42 Popov Vittorio
Popov Hristo
Opel Corsa
1:25:18,5 24:16,2
00:30,6
32 59 Aničić Aleksandar
Nemanja Ćirić
Zastava Yugo 55
1
1:25:33,4 24:31,1
00:14,9
33 46 Obradović Ivan
Ekmeščić Nikola
Zastava Yugo 55
1
1:26:00,8 24:58,5
00:27,4
34 4 Rabrenović Vladica
Golić Ana
Renault Clio R3
5
1:28:27,4 27:25,1
02:26,6
35 12 Jović Nikola
Novaković Sanja
Peugeot 206 RC
4
1:29:23,4
(00:10,0)
28:21,1
00:56,0
36 57 Radojčić Aleksandar
Jakšić Boro
Zastava Yugo 55
1
1:30:07,8
(00:20,0)
29:05,5
00:44,4
37 21 Rabasović Goran
Janjić Milan
Citroen C2 R2
4
1:30:47,7 29:45,4
00:39,9
38 45 Stojanac Matija
Sekulić Dimitrije
Zastava Yugo 55
1
1:40:50,0 39:47,7
10:02,3
39 23 Krčevinac Dejan
Marjanović Miloš
Renault Clio Williams
5
1:43:24,1 42:21,8
02:34,1
40 27 Pijević Branislav
Gajić Živko
Renault Clio RS
5
1:43:24,1 42:21,8
00:00,0
41 11 Stankov Dilyan
Yordanov Yordan
Peugeot 208 R2
1:48:09,5 47:07,2
04:45,4
42 28 Nikitović Tomo
Milanović Marko
VW Polo
2
1:52:42,5
(00:10,0)
51:40,2
04:33,0

Odustale posade

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo Grupa Razlog
1 9 Denis Stanchovski Mladen Karchev Prestige Rally Team Peugeot 208 R2 4
2 19 Georgi Radev Vasil Georgiev ASC Dianel Racing Citroen C2
3 35 Dejan Pejić Dušan Đoković ASU Mackat Racing VW Polo 2 Nije startovao SI2