Vremena za BI Pocuta 2

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 1 Popov Daniel
Bashkehayov Angel
Peugeot 208 Rally 4
RC4
06:35,7 00:00,0
00:00,0
2 2 Milovanović Lazar
Golić Dejan
Ford Fiesta Rally 4
RC4
06:41,9 00:06,2
00:06,2
3 3 Stratieva Ekaterina
Avramov Georgi
Opel Corsa Rally 4
RC4
06:50,9 00:15,2
00:09,0
4 25 Rabrenović Vladica
Radivojević Radmil
Renault Clio R3
RC4
06:54,4 00:18,7
00:03,5
5 14 Todorović Aleksandar
Maksimović Srđan
Peugeot 106
Nac2
07:07,0 00:31,3
00:12,6
6 7 Nikitović Tomo
Milanović Marko
Honda Civic
RC4
07:09,0 00:33,3
00:02,0
7 5 Simović Borko
Nikolić Marjan
Renault Clio Sport 2.0
RC4
07:17,7 00:42,0
00:08,7
8 20 Milutinović Željko
Srećković Aleksandar
Volkswagen Polo 1.4
Nac2
07:22,2 00:46,5
00:04,5
9 11 Korčula Aleksandar
Đukić Miloš
Zastava Yugo 65
Nac2
07:31,0 00:55,3
00:08,8
10 15 Radović Dejan
Pivaljević Nikola
Peugeot 106 Rally
Nac2
07:34,2 00:58,5
00:03,2
11 6 Rabasović Goran
Novaković Slaviša
Peugeot 206 XS
Nac3
07:36,3 01:00,6
00:02,1
12 22 Raković Ivan
Tešanović Dragoslav
Zastava Yugo 55
Nac1
08:10,0 01:34,3
00:33,7
13 16 Vasović Filip
Gavrilović Nebojša
Zastava Yugo 55
Nac1
08:10,3 01:34,6
00:00,3
14 23 Radojičić Aleksandar
Novaković Nenad
Zastava Yugo 55
Nac1
08:17,6 01:41,9
00:07,3
15 26 Stojanac Matija
Tanasković Nikola
Renault Clio 2.0
RC4
08:34,1 01:58,4
00:16,5
16 10 Milisavljević Zoran
Kostić Vlada
Skoda Felicia
Nac3
08:35,8 02:00,1
00:01,7
17 21 Petrović Nemanja
Pešić Marko
Zastava Yugo 55
Nac1
08:44,7 02:09,0
00:08,9
18 12 Jašić Andrej
Stanić Mirko
Peugeot 106 XSI
Nac2
09:23,2 02:47,5
00:38,5

Vremena posle BI Pocuta 2

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 1 Popov Daniel
Bashkehayov Angel
Peugeot 208 Rally 4
RC4
06:35,7 00:00,0
00:00,0
2 2 Milovanović Lazar
Golić Dejan
Ford Fiesta Rally 4
RC4
06:41,9 00:06,2
00:06,2
3 3 Stratieva Ekaterina
Avramov Georgi
Opel Corsa Rally 4
RC4
06:50,9 00:15,2
00:09,0
4 25 Rabrenović Vladica
Radivojević Radmil
Renault Clio R3
RC4
06:54,4 00:18,7
00:03,5
5 14 Todorović Aleksandar
Maksimović Srđan
Peugeot 106
Nac2
07:07,0 00:31,3
00:12,6
6 7 Nikitović Tomo
Milanović Marko
Honda Civic
RC4
07:09,0 00:33,3
00:02,0
7 5 Simović Borko
Nikolić Marjan
Renault Clio Sport 2.0
RC4
07:17,7 00:42,0
00:08,7
8 20 Milutinović Željko
Srećković Aleksandar
Volkswagen Polo 1.4
Nac2
07:22,2 00:46,5
00:04,5
9 11 Korčula Aleksandar
Đukić Miloš
Zastava Yugo 65
Nac2
07:31,0 00:55,3
00:08,8
10 15 Radović Dejan
Pivaljević Nikola
Peugeot 106 Rally
Nac2
07:34,2 00:58,5
00:03,2
11 6 Rabasović Goran
Novaković Slaviša
Peugeot 206 XS
Nac3
07:36,3 01:00,6
00:02,1
12 22 Raković Ivan
Tešanović Dragoslav
Zastava Yugo 55
Nac1
08:10,0 01:34,3
00:33,7
13 16 Vasović Filip
Gavrilović Nebojša
Zastava Yugo 55
Nac1
08:10,3 01:34,6
00:00,3
14 23 Radojičić Aleksandar
Novaković Nenad
Zastava Yugo 55
Nac1
08:17,6 01:41,9
00:07,3
15 26 Stojanac Matija
Tanasković Nikola
Renault Clio 2.0
RC4
08:34,1 01:58,4
00:16,5
16 10 Milisavljević Zoran
Kostić Vlada
Skoda Felicia
Nac3
08:35,8 02:00,1
00:01,7
17 21 Petrović Nemanja
Pešić Marko
Zastava Yugo 55
Nac1
08:44,7 02:09,0
00:08,9
18 12 Jašić Andrej
Stanić Mirko
Peugeot 106 XSI
Nac2
09:23,2 02:47,5
00:38,5

Odustale posade

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo Grupa Razlog
1 8 Marko Matić Vladan Bajović ASU POBEDNIK Citroen C2 Nac3 tehnički kvar - poluosovina