Vremena za BI Mitrovo Polje 2

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 1 Girtofan Dan
Marza Tudor
Škoda Fabia R5
ERT
07:24,7 00:00,0
00:00,0
2 5 Vasilev Georgi
Dobrev Stefan
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
07:49,0 00:24,3
00:24,3
3 4 Atanasov Yordan
Yanakiev Yanaki
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
07:49,0 00:24,3
00:00,0
4 2 Stratiev Tihomir
Borisov Dobrin
Peugeot 208 R2
RC4
07:58,0 00:33,3
00:09,0
5 6 Cakal Mustafa
Koleglv Mehmet
Mitsubishi Lancer EVO 9
ERT2
08:00,3 00:35,6
00:02,3
6 35 Branković Miroslav
Bugarski Dragan
Renault Clio RS
4
08:04,5 00:39,8
00:04,2
7 18 Jović Nikola
Jović Branislav
Peugeot 206 RC
4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
8 46 Miljković Miodrag
Sretenović Aleksandar
Zastava Yugo 55
1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
9 34 Koren Tine
Medvešek Tjaša
Zastava Yugo 65
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
10 19 Atanasov Hristo
Ivanov Marin
Citroen C2
RC4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
11 44 Bota Vladimir
Đukić Miloš
Zastava Yugo 55
1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
12 7 Benchev Kalin
Spirov Aleksandar
Subaru Impreca WRX STI
E1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
13 32 Tanović Aleksandar
Petričević Aleksandar
Peugeot 205
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
14 43 Kortelov Nikolai
Tzonev Nasko
Citroen C2
RC4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
15 8 Rabrenović Vladica
Henell Peter
Renault Clio R3
5
08:04,5 00:39,8
00:00,0
16 31 Simović Borko
Nikolić Marjan
Peugeot 106 1.3
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
17 21 Popov Vittorio
Popov Hristo
Renault Clio RS 3
RC3
08:04,5 00:39,8
00:00,0
18 42 Pivaljević Nikola
Maksimović Srđan
Zastava Yugo 65
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
19 9 Titov Antov
Georgiev Dinko
Citroen C3 DS3 Max
RC3
08:04,5 00:39,8
00:00,0
20 30 Nikitović Tomo
Milanović Siniša
VW Polo
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
21 22 Radev Georgi
Georgiev Vasil
Citroen C2
RC4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
22 10 Girtofan Andrei
Vraja Doru
Peugeot 208 R2
ERT3
08:04,5 00:39,8
00:00,0
23 23 Nenov Baycho
Dzhenkov Dilyan
Citroen C2
RC4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
24 39 Marinov Miroslav
Ivanov Evgeni
Lada Samaraa
E1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
25 38 Obradović Ivan
Savić Dušan
Zastava Yugo 55
1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
26 12 Milutinović Željko
Lukić Uroš
Renault Clio Sport
4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
27 25 Kotorčević Luka
Pejić Dejan
Peugeot 106 1.3
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
28 37 Stojanac Matija
Nikolić Tihomir
Zastava Yugo 55
1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
29 15 Rabasović Goran
Janjić Milan
Citroen C2 R2
4
08:04,5 00:39,8
00:00,0
30 27 Dučić Aleksandar
Zarić Vladimir
Hyundai i20
2
08:04,5 00:39,8
00:00,0
31 29 Stanchovski Denis
Carchev Mladen
Hyundai i20
RC5
08:04,5 00:39,8
00:00,0
32 16 Denev Emil
Nenov Bogomir
Renault Clio RS
RC3
08:04,5 00:39,8
00:00,0
33 49 Paripović Ilija
Stojisavljević Stevan
Zastava Yugo 55
1
08:04,5 00:39,8
00:00,0
34 17 Stoyanova Diana
Ivanova Ivanela
Honda Civic Type R
RC3
08:04,5 00:39,8
00:00,0

Vremena posle BI Mitrovo Polje 2

# S.B. Nat Posada Vozilo Vreme Razlike
1 1 Girtofan Dan
Marza Tudor
Škoda Fabia R5
ERT
1:31:32,9 00:00,0
00:00,0
2 6 Cakal Mustafa
Koleglv Mehmet
Mitsubishi Lancer EVO 9
ERT2
1:36:30,5 04:57,6
04:57,6
3 5 Vasilev Georgi
Dobrev Stefan
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
1:37:44,9 06:12,0
01:14,4
4 2 Stratiev Tihomir
Borisov Dobrin
Peugeot 208 R2
RC4
1:38:18,1 06:45,2
00:33,2
5 8 Rabrenović Vladica
Henell Peter
Renault Clio R3
5
1:38:52,3 07:19,4
00:34,2
6 9 Titov Antov
Georgiev Dinko
Citroen C3 DS3 Max
RC3
1:38:56,4 07:23,5
00:04,1
7 19 Atanasov Hristo
Ivanov Marin
Citroen C2
RC4
1:41:02,3 09:29,4
02:05,9
8 10 Girtofan Andrei
Vraja Doru
Peugeot 208 R2
ERT3
1:44:28,2 12:55,3
03:25,9
9 17 Stoyanova Diana
Ivanova Ivanela
Honda Civic Type R
RC3
1:44:28,4 12:55,5
00:00,2
10 4 Atanasov Yordan
Yanakiev Yanaki
Mitsubishi Lancer EVO 9
RC2
1:45:48,0
(10:00,0)
14:15,1
01:19,6
11 15 Rabasović Goran
Janjić Milan
Citroen C2 R2
4
1:45:56,5 14:23,6
00:08,5
12 29 Stanchovski Denis
Carchev Mladen
Hyundai i20
RC5
1:47:14,4 15:41,5
01:17,9
13 7 Benchev Kalin
Spirov Aleksandar
Subaru Impreca WRX STI
E1
1:47:14,5 15:41,6
00:00,1
14 16 Denev Emil
Nenov Bogomir
Renault Clio RS
RC3
1:47:27,2 15:54,3
00:12,7
15 25 Kotorčević Luka
Pejić Dejan
Peugeot 106 1.3
2
1:48:12,8 16:39,9
00:45,6
16 34 Koren Tine
Medvešek Tjaša
Zastava Yugo 65
2
1:49:55,4 18:22,5
01:42,6
17 32 Tanović Aleksandar
Petričević Aleksandar
Peugeot 205
2
1:52:03,1 20:30,2
02:07,7
18 27 Dučić Aleksandar
Zarić Vladimir
Hyundai i20
2
1:53:24,3 21:51,4
01:21,2
19 39 Marinov Miroslav
Ivanov Evgeni
Lada Samaraa
E1
1:54:39,0 23:06,1
01:14,7
20 38 Obradović Ivan
Savić Dušan
Zastava Yugo 55
1
1:54:46,1 23:13,2
00:07,1
21 22 Radev Georgi
Georgiev Vasil
Citroen C2
RC4
1:55:12,1 23:39,2
00:26,0
22 23 Nenov Baycho
Dzhenkov Dilyan
Citroen C2
RC4
1:55:19,3 23:46,4
00:07,2
23 37 Stojanac Matija
Nikolić Tihomir
Zastava Yugo 55
1
1:58:09,0 26:36,1
02:49,7
24 43 Kortelov Nikolai
Tzonev Nasko
Citroen C2
RC4
2:00:48,2 29:15,3
02:39,2
25 44 Bota Vladimir
Đukić Miloš
Zastava Yugo 55
1
2:03:48,5 32:15,6
03:00,3
26 49 Paripović Ilija
Stojisavljević Stevan
Zastava Yugo 55
1
2:03:51,9
(00:40,0)
32:19,0
00:03,4
27 21 Popov Vittorio
Popov Hristo
Renault Clio RS 3
RC3
2:05:35,9
(14:00,0)
34:03,0
01:44,0
28 35 Branković Miroslav
Bugarski Dragan
Renault Clio RS
4
2:36:04,2
(01:50,0)
1:04:31,3
30:28,3

Odustale posade

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo Grupa Razlog